Rošt do postele

Jestliže už jste si u nás vybrali kvalitní postel z masivu, rozhodně byste neměli zapomenout na postelové rošty. Lidská páteř je při pohledu z boku esovitě prohnutá a tento tvar by se měl při spánku respektovat, o což se postará buď matrace nebo právě rošt do postele. Variant a rozměrů je nespočet a záleží jen na vás, co si pro svůj pohodlný spánek vyberete.

Chci do e-shopu

rost do postele

Postelové rošty pro klidné spaní

Postelové rošty si sami vybíráme, a tak můžeme pružně reagovat i na nezvyká přání a atypické rozměry. Dále také spolupracujeme s ověřeným českým výrobcem Ahorn, který má v tomto odvětví více jak 20 let zkušeností.

Laťový rošt

Výhodou laťového roštu je nízká pořizovací cena, pevnost a zajištění vzdušnosti, která je pro zdravý spánek nezbytná. Stejně jako ostatní sortiment, i tyto rošty jsou vyrobené z kvalitního masivního dřeva, které tvoří pro spánek dostatečnou oporu. Všechny materiály jsou přírodní a použité laky a nátěry zdravotně nezávadné.

Lamelový rošt

Předpjaté lamely vyrovnávají během spánku rozdílné zatížení a vy ráno vstanete skutečně odpočatí. Lamelové rošty jsou oblíbené v kombinaci s polohovacím systém, který zajistí maximální pohodlí. Pro lůžka s úložným prostorem vyrábíme speciální sklopné pístové laťové a lamelové rošty s možností vyklápění od nohou nebo z boku.

Kvalitní materiály jsou základ

GWdesign si zakládá na ověřených a kvalitních materiálech, které jsou krásné, odolné a příjemné na dotek. Dřevo i veškeré vosky a laky jsou zdraví nezávadné a navíc je dřevo samo osobě krásné, proto bude usínání i probouzení příjemné. Pozvěte do své ložnice vůni lesa a přesvědčte se sami.

Kontaktujte nás, prohlédněte si vystavený sortiment a pořiďte si rošt pro zdravý spánek.