Postele z masivu s úložným prostorem

Postele z masivu s úložným prostorem jsou ideálním řešením pro menší byty, jejichž majitelé se potýkají s nedostatkem prostoru, a přitom nechtějí slevit z estetických a kvalitativních nároků. Postele s úložným prostorem je možné osadit výklopným pístovým roštem, a to buď laťovým nebo lamelovým.

Nemůžeme a ani nechceme zaručit nízkou cenu. Poctivé materiály mají vyšší hodnotu a pečlivá práce truhlářů musí si zaslouží úměrnou odměnu, což se odráží i v ceně výrobků. Co ovšem můžeme bez výjimky garantovat, to je kvalita všech výrobků a bezchybná povrchová úprava nábytku.

Chci do e-shopu

postel s úložným prostorem

Masivní postele z ověřených materiálů

Masivní postele GWdesign vznikají podle vlastních návrhů v naší truhlárně. Buk, dub i africkou okoume si sami zpracováváme, proto vám můžeme zaručit dlouhou životnost výrobků a vysokou kvalitu materiálů. 

Manželská postel s úložným prostorem

Robustní korpus každé manželské postele s úložným prostorem je opatřený propracovaným čelem. To plní estetickou i praktickou funkci - umožňuje pohodlné opření, které oceníte například při čtení knížky. 

Další úložný prostor získáte přidáním nočních stolků či různými doplňky k postelím.

Najít prodejce v mém okolí

Nevybrali jste z naší kolekce? Nevadí!

Nejspíš máte postel vysněnou a nepodobá se ničemu, co máme v nabídce. A to je v pořádku – je nemožné navrhnout nábytek, který by se líbil všem, a proto jsme v naší výrobě připraveni i na tuto možnost.

V tomto případě vám rádi nabídneme pomoc s návrhem vaší dokonalé postele, kterou před samotnou výrobou uvidíte ve vizualizaci, díky které můžeme vše doladit do posledního detailu. Jakmile se projekt odsouhlasí, putuje ke zručným truhlářům, kteří se postarají o jeho realizaci.

Je to tak? Líbí se vám náš návrh? Neváhejte nás kontaktovat a pustíme se do realizace vašich snů!