Lavice, truhly a další doplňky k postelím

Do ložnice nepřipravujeme pouze postele a noční stolky, ale také komody, skříně a v neposlední řadě i různé doplňky jako jsou lavice, police či truhly, které se mohou stát elegantním peřiňákem. Česká výroba, kvalitní materiály a flexibilní charakter práce nám umožňuje vyrábět nábytek jak ve standardním, tak atypickém provedení.

Chci do e-shopu

doplnky

Designové lavice do ložnice

Pokud to prostory ložnice dovolí, je lavice elegantním doplňkem, který slouží nejen na sezení, ale také jako odkládací stolek. V kombinaci s jednoduchou dekorací vytvoří útulné a praktické zátiší a díky jednotnému materiálu, jako je zbytek nábytku, působí sjednocujícím dojmem.

Praktické truhly z masivu

Jestliže toužíte spíše po praktičnost, neměla by ve vaší ložnici chybět truhla, ve které hravě schováte peřiny či přehoz přes postel. Díky bytelné konstrukci z masivu lze truhlu využít i jako lavici s úložným prostorem. Navíc se jedná o velmi elegantní a stylový doplněk. 

Nástěnné police z masivu

Podobně jako veškerý nábytek GWdesign, tak i pro police z masivu je typický jednoduchý a až minimalistický vzhled. Nečekejte žádné vyřezávané ornamenty či nadbytečné ozdoby – jedinou dekorací je originální kresba dřeva, které na precizně opracovaných materiálech skvěle vynikne.

Další doplňky podle vašich přestav

Chcete praktického sluhu na oblečení? Nástěnné zrcadlo ve dřevěném rámu? Nebo toužíte po stylové toaletce? Dejte nám o tom vědět a připravíme pro vás nábytek podle vašich snů a představ! Kontaktujte nás již nyní, ať se co nejdříve můžeme pustit do práce!