Komody a noční stolky

Kromě specializace na postele se zaměřujeme i na další dřevěné doplňky do ložnice, mezi které patří především komody a noční stolky z masivu. Tím však náš sortiment nekončí! Připravíme pro vás na míru vestavěné skříně i postelové rošty!

Chci do e-shopu

komody

Nábytek z masivu – luxus, který si zamilujete

Komody, skříně a noční stolky jsou vyrobeny z masivu v kombinaci s kvalitním dýhovaným materiálem, který je tvarově stálý. Standardně je nábytek osazovaný soklem, který zvyšuje celkovou tuhost výrobku a eliminuje nerovnost podlah v interiérech.

Komody vyrobené z masivu

K sortimentu GWdesign patří komody i skříňové sestavy podle prostorových požadavků zákazníka. Kombinací dvířek a zásuvek lze u komody či skříně z masivu dosáhnout ideálního členění, které bude vyhovovat všem vašim nárokům. Celkový dojem každé skříně či komody je umocněn barevným mořením a precizní povrchovou úpravou. 

Noční stolky z masivu

Nepatříte k těm, kdo přijdou k posteli, lehnou si a za 10 vteřin spí? Pak se vám budou určitě hodit noční stolky, na které pohodlně odložíte budík či knížku. Ke každému typu postele máme speciální noční stolky, a to vždy hned v několika provedeních. Stolky z masivu jsou navíc typově upraveny k dané posteli, takže vaši ložnici nádherně designově doplní. 

Elegance, která se neokouká

Nábytek z truhláren GWdesign je elegantní a nadčasový. Ani po letech se neokouká a díky kvalitně vydrží mnoho let krásný. Víme, odkud všechny materiály pocházejí a sami dřevo zpracováváme, proto můžeme našim zákazníkům garantovat maximální spokojenost. Neváhejte nás kontaktovat.