GWdesign – český výrobce nábytku z masivu

GWdesign, český výrobce nábytku z masivu, se na trhu objevil poprvé v roce 2002. Vše se odehrává v Liberci, kde si ve vlastních truhlárnách zpracováváme dřevo, připravujeme návrhy i samotnou realizaci. Velice nás těší, že je o náš nábytek velký zájem, a že čím dál tím více lidí dává přednost voňavému kvalitnímu masivu před sériově vyráběným nábytkem z dřevotřísky. Abychom uspokojili všechny poptávky, rozhodli jsme se v roce 2017 rozšířit výrobu o další provoz, proto v tuto chvíli budujeme novou dílnu v průmyslové zóně nedaleko majestátního Ještědu. Výsledky naší práce putují do celé České republiky. 

Filosofie naší práce

Celý koncept naší firmy je založen na vysoké jakosti použitých materiálu. GWdesign je synonymem pro masivní nábytek a přesnost řemeslné práce. Během výroby je pro nás důležité pečlivé opracování dřeva a bezchybná povrchová úprava. Osobní přístup a flexibilní charakter práce umožňuje vyrábět jak nábytek vlastních modelů, tak i individuálně realizovat požadavky našich zákazníků. Zakládáme si na poctivé práci, kvalitě a nadčasovosti.

Klademe vysoký důraz na kvalitu zpracování
Máme vlastní truhlářské dílny v Liberci
Známe původ dřeva a sami si ho zpracováváme
O výrobu se stará tým šikovných truhlářů
Vstřícné a flexibilní jednání je u nás samozřejmostí
Nadčasový nábytek vzniká podle vlastních návrhů
Realizujeme také atypické zakázky na míru
Nábytek dopravíme a odborně namontujeme po celé ČR

Prohlédnout všechny výrobky

Materiály, za kterými si stojíme

Spolehlivost a kvalita začíná u výběru materiálů. Buky a duby vyrostly v českých nebo německých lesích a exotickou okoume dovážíme z Gabonu. Všechny dřeviny k nám ale putují v surovém stavu a sami si je následně zpracováváme – díky tomu můžeme velmi pečlivě kontrolovat kvalitu použitých dřevin.

Dokonalý masivní nábytek

Specializujeme se především na výrobu nábytku z masivu určeného do ložnice - ať už se jedná o postele, postelové rošty, skříně či noční stolky a komody. Úzce zaměřené spektrum nám umožňuje maximální odbornost a dotažení našich modelů k dokonalosti. Nábytek objednávejte přes e-shop rovnou z pohodlí domova, nebo navštivte síť obchodních partnerů, kteří se vám budou osobně věnovat a seznámí vás se všemi detaily výrobků GWdesign.

Najít prodejce v okolí

Výroba na míru? Žádný problém!

Navrhujeme vlastní kolekce nábytku, pro které jsou charakteristické jednoduché linie a elegantní vzhled. Víme ale, že není na světě nábytek ten, aby se zavděčil lidem všem – proto se z velké části věnujeme atypické výrobě na míru. Máte už jasnou představu, nebo potřebujete poradit? Pomůžeme vám s návrhem, připravíme vizualizaci, ověříme rozměry a pustíme se do realizace podle vašich snů. Zakázková výroba trvá 6 – 8 týdnů.

Chci objednávku na míru

Máte nějaké otázky? Chcete poradit s výběrem nebo najít prodejce ve vašem okolí? Neváhejte nás kontaktovat!
Rádi vám pomůžeme a poradíme.