Šatní skříně

Úložných prostorů není nikdy dost, proto do vaší ložnice či pracovny vyrobíme skříň z masivu na míru, do které přehledně uložíte vše potřebné. Využijte každý centimetr vašeho interiéru a pořiďte si české skříně GWdesign, které mají jednoduchý design, ověřené materiály a především konstrukční řešení podle vašich potřeb.

Chci do e-shopu

šatní skříně

Fantazie bez hranic

V katalogu sice naleznete nabídku standardních šířek skříní, ale držet se jich při výběru rozhodně nemusíte. Díky našim zručným truhlářům a flexibilní výrobě pro vás připravíme libovolný rozměr skříní i vnitřní organizaci uspořádání. Máte hodně košil a potřebujete více prostoru na ramínka? Dáte raději přednost policím? Nebo chcete uložit spoustu drobností do přehledných šuplíků? Záleží jen na vás, jaký úložný systém zvolíte.

Vestavěné skříně s návrhem i vizualizací

Nejste si jisti v rozhodování? Nevadí! Rádi vám pomůžeme s výběrem. Projdeme společně vaše představy, přidáme náš návrh a vše pro lepší představu převedeme do vizualizace. Následně ověříme rozměry, které jsou především u vestavěných skříní velmi důležité, a pustíme se do práce. Zakázku na míru naši truhláři připraví během 6 – 8 týdnů. Je to to pravé, co hledáte? Neváhejte nás kontaktovat.

Dřevěná šatní skříň podle vašeho gusta

Pro dřevěné šatní skříně připravujeme jak klasické otevírání na panty, tak oblíbené pojezdy do strany. Šatní skříně jsou vyrobené z masivu v kombinaci s kvalitním dýhovaným materiálem, který je tvarově stálý. Standardně jsou osazovány masivním soklem, který zvyšuje celkovou tuhost výrobku a eliminuje nerovnosti podlah v interiérech.

Skříně i ostatní nábytek vyrábíme z různých materiálů (buk, dub, exotická okoume či laminát) a v široké paletě odstínů. Díky tomu lze vše sladit v jeden harmonický celek – od postele, přes komodu až po noční stolek.