Postele z masivu

Postel není jen tak ledajaký kus nábytku. Je to součást našeho spánku, kterému věnujeme třetinu života, proto bychom její výběr neměli podcenit. Postele z masivu jsou vyrobeny z kvalitního masivního dřeva – buku, dubu či exotické okoume. Dopřejte si každodenní luxus v podobě příjemného odpočinku na krásné posteli, která vznikla v české truhlárně.

Chci do e-shopu

blog_detail

Manželské postele z masivu

Originální manželské postele z masivu mají čisté linie, které se skvěle hodí do moderních i klasických interiérů. Přitom nemusíte mít obavy z nějakých módních výkyvů – osobitý jednoduchý design si svoji estetickou hodnotu zachová po mnoho let. Chcete najít prodejce ve svém okolí? Napište nám.

Dejte volnost fantazii

Všechny postele GWdesign pochází z vlastních návrhů. Modely postelí si můžete prohlout na e-shopu, kde naleznete kompletní nabídku. S námi se však nemusíte držet pouze katalogového vzorníku – díky tomu, že nábytek sami vyrábíme, můžeme pracovat velmi flexibilně a zrealizovat tak každé vaše přání.

Dřevěné postele z masivu pro vaše pohodlí

Nesmrtelné dřevěné postele z masivu mají nadčasový design a díky preciznímu zpracování vydrží krásné po mnoho let. Dřevo si sami zpracováváme, proto můžeme garantovat top kvalitu materiálu, který u životnosti postele hraje nejdůležitější roli.
Na čem nám dále záleží?

• Precizní řemeslné zpravování
• Tuhá a bytelná konstrukce
• Bezchybná povrchová úprava

Masivní postele GWdesign se vyznačují snadnou montáží a vysokou odolností povrchu, jež je dána použitím kvalitních laků, případně vosků, které zabraňují předčasnému poškození vlivem slunečního záření, vlhkosti či mechanického poškození. Praktickou variantou jsou postele s úložným prostorem nebo doplňky v podobě elegantních nočních stolků.

Podělte se s námi o vaše přání a fantazie. Naši truhláři mají zlaté české ručičky, a tak vaši představu rádi zhmotní ze dřeva. Dejte nám vědět. Každý nový projekt je pro nás výzvou.