Kvalitní matrace do postele

K postelím z masivu a roštům schází pro pohodlný spánek pouze kvalitní matrace. Specializujeme se vlastní výrobu dřevěných výrobků, proto při výběru matrací spoléháme na italského partnera FlexyFlex. Jeho matrace nabízíme ve třech modelových řadách:

Řada Premium – luxusní materiály, komfort i výška

Prémiové matrace s řadou naprosto jedinečných benefitů. Pro jejich výrobu se používají ty nejluxusnější materiály a nejdokonalejší technologie. Při spánku i relaxaci dokážou vytvořit zcela výjimečnou rovnováhu mezi pohodlím a oporou.

Díky tomu se budete ráno probouzet ve skvělé tělesné i duševní kondici a také v dobré náladě. Váš spánek bude intenzivní a dokonalý. Luxusní dojem násobí dojem násobí precizní řemeslné zpracování i v těch nejmenších detailech.

Řada Comfort – ideální poměr kvality a ceny

Nabízí široký výběr matrací různých konstrukcí i tuhostí. Byly vyvinuty a vyrobeny ze špičkových materiálů pro zajištění nejlepšího pohodlí a výjimečných ortopedických vlastností. Některé matrace z této řady jsou tzv. partnerské.

Nabízejí možnost používat buď každou stranu s jinou tuhostí, popřípadě se vyrábějí přímo ve verzích soft a hard. Mnohé ji umožňují ještě upravovat, protože kombinují paměťovou pěnu v jádru i v potahu.

 Řada Active – maximální spokojenost za minimální náklady

Ekonomická řada kvalitních matrací určených nejen pro děti či příležitostné spaní, ale také pro pohodlné a zdravé spaní po celý rok. Garantuje použití certifikovaných materiálů v jádru i potahu matrací a jejich schopnost vytvořit pro tělo během noci dokonalé podmínky.

Spánek je díky tomu klidnější a kvalitnější.

Našim partnerem je také česká firma Ahorn. Správný výběr matrace do postele totiž tvoří základ pro spokojený spánek a v neposlední řadě zajistí i krásné sny.

Chci do e-shopu

matrace

Široká kolekce matrací

Spánek je přirozenou součástí našich rituálů a každý z nás má na něj jiné požadavky – někdo má raději měkčí matraci, jiný dá přednost pružinám a další chce termoregulační potah. Nabízíme proto širokou škálu matrací a zajistíme výrobu na míru i pro toho nejnáročnějšího spáče.

Technologie, které si zamilujete

• Tradiční i taštičkové pružiny, mikropružiny
• Paměťová líná či latexová pěna
• Anatomické či ortopedické zóny
• Antibakteriální potah
• Hypoalergení složení 
• Příměs stříbra

Tipy pro vaše pohodlí

• Termoregulační povrch
• Letní a zimní zpracování
• Snímatelný povrch
• Přírodní materiály a esence
• Vícejádrová matrace
• Různé tvrdosti a rozměry

Dětské matrace

Děti jsou velmi aktivní i ve spánku, proto se často v noci chrují a ráno se probouzejí na jiné straně postele, než v noci usínaly. Matrace se musí dětem a jejich často neposednému spánku přizpůsobit. Navíc má výběr správné dětské matrace vliv nejen na kvalitní spánek, ale také samotný vývoj našich dětí. V GWdesign myslíme i na naše nejmenší, pro které máme připravené dětské postele i rošty v potřebných rozměrech.

Rozdíl poznáte již po prvním probuzení

Odpočinek, regenerace těla a uvolnění mysli by mělo být samozřejmou součástí našeho spánku. Neslevujte ze svých nároků a dopřejte si kvalitní spánek každý den. S výběrem postelí, roštů i matrací vám rádi poradíme.