Rozkládací a dětské postele z masivu

Rohové a rozkládací postele patří mezi mimořádně praktická lůžka, která jsou určená do menších bytů nebo pro děti. Rohové řešení s pevnými čely minimalizuje nároky na prostor a zabraňuje odření stěn lůžkovinami. Přitom si zachovává originální a jednoduché řešení nábytku GWdesign. Praktičnost rozkládacích a dětských postelí z masivu lze ještě umocnit i dalšími úložnými prostory či nočními stolky ve stejném stylu.

Chci do e-shopu

rozkladaci postel

Dětská postel z masivu s dětmi vyroste

Našim výrobkům věříme, proto vám můžeme garantovat, že námi vyrobená dětská postel z masivu bude vaše děti provázet od školky až po vysokou. Bukové a dubové dřevo pochází z českých či německých lesů a exotickou okoume dovážíme z Gabonu. Materiály pečlivě vybíráme a zajímáme se o jejich původ.

Všechny dřeviny si sami zpracováváme, proto si jsme kvalitou použitých materiálu 100% jisti, stejně tak i dokonalým zpracováním našich výrobků. Poctivá truhlářská práce a nadčasový styl zajistí všem našim výrobkům dlouhou živost a spokojené majitele

Rohová postel pro maximální využití prostoru

Rohová postel je ideálním řešením, pokud plánujete umístit lůžko do rohu obvodových stěn nebo využít prostor mezi stěnou a dalším nábytkem. Nejčastěji tyto postele tvoříme do dětských pokojů, kde elegantně zapadnou do celého konceptu interiéru a díky pevným čelům či bočnicím vytvářejí útulné místo pro odpočinek.

Podle požadavků našich zákazníků vytváříme rohové postele v šíři 80 – 120 cm, ale díky vlastní české výrobě můžeme v tomto stylu připravit jakkoliv rozměr. Podle potřeb lze postel rozšířit o úložné prostory či další výsuvné lůžko.

Máte návštěvu? Oceníte rozkládací postel z masivu

Ať již přijede návštěva nebo u vás budou chtít přespat kamarádi vašich dětí, jistě oceníte rozkládací postel. Jsou elegantní, bytelné a díky přídavnému rozkládacímu lůžku také velmi flexibilní. Co rozkládací postele z masivu GWdesign dále nabízejí?

Snadná montáž
Příjemné dřevo na pohled i na dotek
Vysoká tuhost a pevnost rámu
Odolnost povrchu zaručí kvalitní vosky, oleje a laky
Dlouhá životnost a nadčasový vzhled

Potřebujete atypickou postel?

Pro GWdesign žádný problém! Kromě výroby vlastních návrhů se naše truhlářská dílna věnuje i výrobě atypického nábytku na míru. Zastavte se u nás, podělte se s námi o vaši představu a my se postaráme o její zrealizování. Zakázková výroba trvá 6 – 8 týdnů. Kontaktujte nás a sjednejte si schůzku již nyní, ať se můžeme co nejdříve pustit do realizace vašich představ.